ŞİRKET PROFİLİ

Gücünü Türk mühendislik ve müteahhitlik sektörünün köklü ve öncü şirketlerinden olan AE Arma-Elektropanç’tan alan AE Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.; yurt içi ve yurt dışı pazarlarda, devletlere, kamu kuruluşlarına ve özel sektöre genel müteahhitlik hizmeti sunmak üzere kurulmuştur.

40 yılı aşan mühendislik ve müteahhitlik tecrübesine sahip yönetim kadrosu ile AE Arma-Elektropanç, ustaca tasarlanmış, en kaliteli ve en ekonomik maliyetli çözümleri kullanarak, hizmetlerini kusursuz şekilde sunmakta ve bu sayede Türkiye ve Dünya’da sürekli gelişen inşaat sektöründe lider bir rol üstlenmektedir.

Başarılı teknik müteahhitlik çözümleri, 7 şirketi ve 4 şubesi ile 9 ülkede faaliyet gösteren, uluslararası teknik mühendislik ve uygulama hizmetleri sağlayıcısı AE Arma-Elektropanç; konut projeleri, ticari yapılar, alışveriş merkezleri, eğitim yapıları, sağlık yapıları, sosyal ve kültürel tesisler, tema parklar, spor kompleksleri, oteller, veri merkezleri, ulaşım ve altyapı projeleri ile endüstriyel tesisler gibi her türlü nitelikli yapının teknik müteahhitlik hizmetlerini başarıyla gerçekleştirmiştir.

AE Mühendislik İnşaat’ın hissedarı ve ana firması olan AE Arma-Elektropanç, inşaat sektörünün en prestijli uluslararası dergisi Engineering News Record (ENR) tarafından yayımlanan “Dünyanın En Büyük Uluslararası 250 Müteahhitlik Firması” listelerinde 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 ve 2019 yıllarında sırasıyla 245, 229, 222, 190, 156. ve 176. Sıralarda yer almıştır.

Başarı

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Şirket Profili

Hakkımızda

Şirketimiz tarafından sağlanan hizmetler hakkında bilgi edinin.

Referanslar

Referanslar

Referanslarımız hakkında dafa fazla bilgi almak için lütfen tıklayın.

Bize Ulaşın

iletişim

Telefon ve adres bilgilerimiz için iletişim sayfamızı ziyaret edin.