YÖNETİM KURULU

Smiley face

Burak Ç. Kızılhan

Yönetim Kurulu Başkanı


1984 İstanbul doğumlu olan Burak Ç. Kızılhan ilk öğrenimini Şişli Terakki’de orta ve lise öğrenimini St. Benoit Fransız Lisesinde tamamlamıştır. Daha sonra Londra’daki University of Hertfordshire’da Elektrik-Elektronik Mühendisliği üzerine lisans, yine Londra’da bulunan Brunel University’de Mühendislik Yönetimi alanında master yapmıştır. Ayrıca, Harvard Business School’da Finans alanında Executive eğitimini tamamlamıştır.

Eğitim hayatından sonra Schneider Electric İngiltere’de iş hayatına başlamıştır, 2 sene proje müdürü görevini sürdürmüştür. 2010 yılında aile şirketleri olan AE Arma-Elektropanç’ta İş Geliştirme Müdürü ve Orta Doğu-Kuzey Afrika (MENA) operasyonlarının başında yer alan Kızılhan, 2014 yılından itibaren şirketin Yönetim Kurulu Üyeliği ve Genel Müdür Yardımcısı görevine getirilmiştir.

Haziran 2017’den itibaren AE'nin CEO’luk görevini üstlenen Kızılhan aynı zamanda Ağustos 2017’den beri GEO Koleji’nin Yönetim Kurulu Üyeliğini görevini de sürdürmektedir.

Orta Doğu'nun en prestijli yayımlarından Construction Week'in belirlediği bölgenin en etkili 100 ismini kapsayan Power 100 listesinde Türkiye'yi temsil eden iki Türk'ten birisi olan Kızılhan, 2019 yılı listesinde bir önceki yıla göre 2 sıra yükselerek 43. sırada yer almıştır. Kızılhan aynı zamanda 2012, 2013, 2015, 2016, 2017, 2018 yıllarında da listenin en genç ismi olarak yer almıştır.

Ekonomist dergisi tarafından hazırlanan Türkiye'nin 40 yaş altı en güçlü 40 lideri sıralamasının yapıldığı “40 Genç CEO” 2019 listesinde 9. sırada yer alan Kızılhan, ayrıca Fortune Türkiye'nin belirlediği “40 Yaş Altı 40” listesine 2016 yılında giriş yapmış, 2017 listesinde 26, 2018 listesinde ise 21. sırada yer almıştır. Burak Ç. Kızılhan'ın sivil toplum kuruluşlarında halen devam etmekte olan görevleri;


  • Fenerbahçe SK Yönetim Kurulu Üyesi
  • 1907 Fenerbahçe Derneği Üyesi
  • Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Üyesi
  • Endeavor Türkiye Üyesi

Smiley face

Onur Özalp

Yönetim Kurulu Üyesi


1981 Polatlı/Ankara doğumlu olan Onur Özalp ilk, orta ve lise öğrenimini Polatlı’da tamamlamıştır. Daha sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nde İnşaat Mühendisliği üzerine lisans, yine Yıldız Teknik Üniversitesi’nde demiryolu mühendisliği konusunda yoğunlaştığı Ulaştırma Mühendisliği alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Ayrıca, Boğaziçi Üniversitesi’nde Executive MBA yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

Eğitim hayatından sonra yurt içi ve yurt dışında, ulusal ve uluslararası şirketlerde teknik ve üst düzey yöneticilik pozisyonlarında çalışmıştır. 2011 yılından bugüne dek Nijerya, Gana, Fildişi Sahili ve Senegal başta olmak üzere Sahra Altı Afrika’da birçok projeyi geliştirip, başarılı bir şekilde tamamlanmasında emek harcayan Onur Özalp, Sahra Altı Afrika Bölgesi haricinde kariyeri boyunca Rusya, Ukrayna, Libya, BDT Ülkeleri, Suudi Arabistan ve Afganistan’da birçok projede yer almıştır.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Yönetim Kurulu

Hakkımızda

Şirketimiz tarafından sağlanan hizmetler hakkında bilgi edinin.

Referanslar

Referanslar

Referanslarımız hakkında dafa fazla bilgi almak için lütfen tıklayın.

Bize Ulaşın

İLETİŞİM

Telefon ve adres bilgilerimiz için iletişim sayfamızı ziyaret edin.